Tradiční thajská masáž

Při tradiční thajské masáži působí masérka tlakem dlaní, loktů, kolen a chodidel na akupresurní body na vašem těle. Při následném protažení dochází k uvolnění svalů, šlach a kloubů, které odstraní nahromaděné napětí a působí příznivě nejen na vaše tělo, ale také na vaši psychickou pohodu. Tato starobylá léčebná metoda, jejíchž účinků využívají lidé již více než 2500 let, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Masáž probíhá ve volném oblečení, které vám zdarma zapůjčíme 

Aroma masáž

Olejová thajská masáž je prováděna s využitím kvalitního oleje, který má pozitivní efekt na vaši pokožku a díky kterému může masérka důkladně promasírovat celé vaše tělo. Pozornost je věnována nejen zádům a šíji, ale také nohám, rukám a hrudníku. V závěru masáže je pak již bez oleje masírována vaše hlava a obličej. Jedná se o zvlášť relaxační, příjemný a uvolňující zážitek, který je prospěšný nejen vašemu tělu, ale je rovněž výbornou součástí duševní hygieny, zvláště pokud máte náročné zaměstnání. Při této masáži ležíte ve spodním prádle.. 

Royal masáž

Někdy se také nazývá „královská“. Při bylinné masáži je vaše tělo masírováno nahřátými bylinnými měšci s pečlivě vybranou směsí aromatických bylin a koření. Jelikož teplo z bylinných sáčků otevírá kožní póry, bylinný extrakt může lépe proniknout do vaší pokožky a o to intenzivněji na ni působí. Teplo z bylinných „razítek“ také efektivně uvolňuje ztuhlé svaly. Při této masáži ležíte ve spodním prádle.             

Masáž lávovými kameny

Při masáži horkými kameny se využívá hladkých čedičových kamenů, které dobře akumulují teplo. Ty se po nahřátí na teplotu až 60 °C přikládají na vaše tělo, čímž se dosahuje uvolněných ztuhlých či bolavých svalových partií. Naše zkušená masérka vás těmito kameny rovněž citlivě masíruje. Při této masáži ležíte ve spodním prádle. 

Antistresová masáž hlavy

Vybavujete si ten příjemný pocit, když vám někdo myje hlavu? Nejen, že je naše masáž hlavy a obličeje ještě příjemnější, ale také dokáže pomoci s celou řadou problémů. V první řadě je to odstranění nahromaděného napětí a stresu, dále pak úleva od migrén či jiných bolestí hlavy, masáž hlavy zlepšuje prokrvení pokožky hlavy a působí tak proti vypadávání vlasů, někomu tato masáž pomáhá při problémech s nespavostí atd. Při antistresové masáži hlavy a obličeje není používán olej, takže nemusíte mít obavu, že byste odcházeli neupravení. 

Masáž zad a šíje

Thajská masáž zad a šíje je zaměřena na uvolnění napětí a odstranění bolesti v oblasti hlavy, krku, šíje, ramen a celých zad. Tento druh masáže je také vhodný pro úlevu od bolestí hlavy vzniklých v důsledku ztuhlých svalů v oblasti krční páteře, které jsou typické u osob, které tráví hodně času prací u počítače. Thajská masáž zad a šíje je kombinací olejové masáže a tlakového působení na vybrané partie bez oleje. Lze ji doporučit každému jako prevenci a zejména pak lidem, kteří mají sedavé zaměstnání nebo tráví hodně času cestováním v letadle či autě.             

Masáž nohou a chodidel

Posaďte se do pohodlného křesla, natáhněte si nohy a dejte jim odpočinout po náročném dni. Před začátkem masáže vám masérka omyje chodidla a dalších třicet nebo šedesát minut si jen užíváte příjemných pocitů, které se z vašich nohou rozlévají po celém těle. Masérka k práci používá své dlaně, prsty a masážní dřevěné tyčinky a postupně se věnuje ploskám, prstům, oblasti Achillovy šlachy i lýtkům. Při masáži máte k dispozici odkládací stolek, můžete si rozsvítit lampu na čtení nebo využít naši nabíječku na mobilní telefon. Ať už oceňujete prvky akupresury a reflexologie nebo si zkrátka chcete jen udělat příjemnou chvilku pro sebe, z masáže nohou budete vždy odcházet s úsměvem ve tváři.             

Partnerská masáž aroma nebo tradiční

Párová masáž, kdy ležíte s vaším partnerem vedle sebe v jedné místnosti a vychutnáváte si společně olejovou nebo tradiční masáž od našich zkušených masérek. Ty vaše tělo intenzivně masírují nejen dlaněmi, ale také lokty a chodidly. Vaše každodenní starosti mizí v návalu příjemných pocitů a s partnerem si užíváte celkové uvolnění a vzájemnou intimitu. Masáž pro dva je také vždy velmi úspěšným dárkem. Jak je uvedeno výše, je k dispozici ve dvou variantách.